Proč nakupovat kolečkové brusle na e-shopu zabruslime.cz?

1. Inline bruslení rozumíme

Jsme aktivní bruslaři. Dokážeme vám dobře poradit ať už s kolečkovými bruslemi úplně začínáte, nebo jste vyježděný bruslař. U nás ještě stále razíme názor: náš zákazník – náš pán. Aby byl pro vás výběr co nejsnazší, můžete si inline brusle filtrovat podle velikosti koleček. Také se u nás dočtete o různých novinkách a vychytávkách. 

2. Velký a kvalitní výběr

Jsme autorizovaný prodejce značky K2. Seženete u nás různé modely in-line bruslí, nejen dámských a pánských, ale i dětských. Všechno zboží je kvalitní a originální od výrobce. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis. 

3. Rychlá a levná doprava

Pokud máme inlajny na skladu, snažíme se vám je dodat co nejrychleji. Můžete si u nás vybrat z několika druhů doprav a typů plateb. Už při objednávce nad 1 000 Kč je doprava po celé České republice ZDARMA. Nabízíme také vlastní rozvoz po Praze a to i o víkendu. To znamená, že když v pátek objednáte, můžete už třeba v sobotu si užívat parádní jízdu na kolečkových bruslích.  

4. Garance vrácení a rychlé řešení reklamací

Pokud by se vám objednané inline brusle, chrániče či jiné zboží nelíbilo, zaručujeme vrácení peněz do 14 dnů. Také reklamace se snažíme řešit, jak nejrychleji to jde. 

Věříme a doufáme, že u nás najdete ty pravé kolečkové brusle pro vás a při jízdách zažijete spoustu legrace. 

Kolečkové brusle na zabruslime.cz
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz