Užijte si pohodovou letní jízdu na fitness bruslích

2.8.2016

Fitness inliny patří k nejoblíbenějším typům bruslí. A právem. Jsou perfektní pro začátečníky i pokročilé. Užijte si léto a prosvištěte inline stezky s fitness bruslemi.

Plusy fitness kolečkových bruslí

Fitness inliny znamenají zlatou střední cestu pro sportovce a sportovkyně, kteří s bruslením buď začínají nebo už mají zkušenosti, ale ještě se „necítí" na  training brusle. Mají tužší konstrukci než brusle pro úplné začátečníky a rozpětí rozměrů kol se pohybuje od 80 mm do 110 mm. Čím větší variantu koleček vyberete, tím více budete rychlejší.  V jednoduchosti se dá říct, že  krátký rám a malá kolečka = menší rychlost a větší kontrola, tím pádem se hodí pro ty, co s fitness inline ježděním začínají. Větší kolečka a delší rám = větší rychlost a menší kontrola – vhodné pro pokročilejší bruslaře. 

Kvalitní inliny K2 

V našem sortimentu naleznete jak pánské fitness brusle, tak fitness inliny pro dámy. Pánské brusle jsou přizpůsobené mužské postavě – pevnější a snesou vyšší hmotnost.
Při výrobě dámských inlinů byl brán ohled na užší konstrukci chodidla, aby ženám brusle neklouzala a zajistila úplný komfort. Nejen žeské pohlaví jistě ocení i velký výběr barev, protože vedle funkčnosti hraje roli i pěkný design.
Jako bonus naleznete u každého produktu rozřazení dle parametrů, jako velikost a tvrdost koleček na začátečník, pokročilý a zkušený, což vám jistě ulehčí výběr.

fitness brusleSeznam aktualitNavštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz