Kolečkové brusle K2 RAIDER PRO 2016Informace

Modely inline bruslí K2 pro rok 2016 si můžete prohlédnout v našem showroomu v Praze. Bližší infromace najdete zde.  


Chlapecké kolečkové brusle Raider Pro lze jednoduše rozměrově přizpůsobit pomocí jednotlačítkového mechanismu. Získáte tím až pět velikostí, takže brusle poroste s nohou vašeho dítěte. Pohodlný systém fixace K2 Speed Lace a komfortní bota K2 Softboot®, která si zapamatuje tvar chodidla, z nich dělají perfektní dětské kolečkové brusle pro všechny mladé bruslaře. Maximální velikost koleček může být 76mm.


Dostupnost: Skladem
Velikost koleček:
72mm/80a
Kvalitní kolečka z vlastní produkce K2 určené do pánských i dámských modelů K2 inline bruslí s průměrem 72 mm a tvrdostí směsi 80a. Tvrdost směsi určuje označení 80a a čím nižší hodnota u tvrdosti je, tím je kolečko měkčí a komfortnější, avšak jeho životnost je nižší. Kolečka na brusle jsou vyráběna v tvrdostech 80a (fitness inline brusle), 83a (tréningové brusle), 85a (závodní brusle), 88a (extrémní brusle).
Ložiska:
ABEC 3
Základní řada ložisek kategorie ABEC, kterými se u kolečkových bruslí K2 osazují pouze dětské modely. Kvalitní ložiska střední třídy z vlastní produkce K2 skates.
Materiál rámu:
Composite rám
Kratší délka rámu pro kolečka do průměru 76 mm, kterým se osazují především dětské modely inline bruslí. Composite rám účinně absorbuje vibrace vznikající při jízdě s ohledem na zachování max. výkonu, efektivního přenosu energie a životnosti. Tuhost rámu byla přizpůsobena váhám odpovídajícím dětem.
Máte dotaz?
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole Email
Email byl úspěšně odeslán.
Vaše jméno
Email
ZbožíKolečkové brusle K2 RAIDER PRO 2016
Váš dotaz

Model 2016
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz