Kolečkové brusle K2 F.I.T. 80 2016Informace

Pánské kolečkové brusle pro začátečníky, požadující výkon a styl za rozumnou cenu. Brusle jsou osazeny na kompozitovém plastovém rámu v kombinaci s kolečky o průměru 80 mm s komfortní tvrdostí 80A efektivně tlumící vibrace. Odolná ložiska ABEC 5 s protiprachovou úpravou pro maximální životnost.


Dostupnost: Skladem
Velikost koleček:
80mm/80a začátečník
Kvalitní kolečka od americké značky K2 jsou určené do pánských i dámských modelů K2 inline bruslí s průměrem 80 mm a tvrdostí směsi 80a. Tvrdost směsi určuje označení 80a a čím nižší hodnota u tvrdosti je, tím je kolečko měkčí a komfortnější, avšak jeho životnost je nižší. K2 inline kolečka jsou vyráběna v tvrdostech 80a (fitness brusle), 83a (tréningové brusle), 85a (závodní brusle), 88a (extrémní brusle).
Ložiska:
ABEC 5
Nejvyšší řada ložisek kategorie ABEC, kterými se u in-line bruslí K2 osazují především základní modely pánských a dámských modelů. Kvalitní ložiska střední třídy z vlastní produkce americké značky K2 skates.
Materiál rámu:
Composite rám
Kratší délka rámu pro kolečka do průměru 76 mm, kterým se osazují především dětské modely inline bruslí. Composite rám účinně absorbuje vibrace vznikající při jízdě s ohledem na zachování max. výkonu, efektivního přenosu energie a životnosti. Tuhost rámu byla přizpůsobena váhám odpovídajícím dětem.
Máte dotaz?
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole Email
Email byl úspěšně odeslán.
Vaše jméno
Email
ZbožíKolečkové brusle K2 F.I.T. 80 2016
Váš dotaz

Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz