Kolečkové brusle K2 F.I.T. 80 2016Informace

Modely inline bruslí K2 pro rok 2016 si můžete prohlédnout v našem showroomu v Praze. Bližší infromace najdete zde.  


Pánské kolečkové brusle pro začátečníky, požadující výkon a styl za rozumnou cenu. Brusle jsou osazeny na kompozitovém plastovém rámu v kombinaci s kolečky o průměru 80 mm s komfortní tvrdostí 80A efektivně tlumící vibrace. Odolná ložiska ABEC 5 s protiprachovou úpravou pro maximální životnost.


Dostupnost: Skladem
Velikost koleček:
80mm/80a začátečník
Kvalitní kolečka od americké značky K2 jsou určené do pánských i dámských modelů K2 inline bruslí s průměrem 80 mm a tvrdostí směsi 80a. Tvrdost směsi určuje označení 80a a čím nižší hodnota u tvrdosti je, tím je kolečko měkčí a komfortnější, avšak jeho životnost je nižší. K2 inline kolečka jsou vyráběna v tvrdostech 80a (fitness brusle), 83a (tréningové brusle), 85a (závodní brusle), 88a (extrémní brusle).
Ložiska:
ABEC 5
Nejvyšší řada ložisek kategorie ABEC, kterými se u in-line bruslí K2 osazují především základní modely pánských a dámských modelů. Kvalitní ložiska střední třídy z vlastní produkce americké značky K2 skates.
Materiál rámu:
Composite rám
Kratší délka rámu pro kolečka do průměru 76 mm, kterým se osazují především dětské modely inline bruslí. Composite rám účinně absorbuje vibrace vznikající při jízdě s ohledem na zachování max. výkonu, efektivního přenosu energie a životnosti. Tuhost rámu byla přizpůsobena váhám odpovídajícím dětem.
Máte dotaz?
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole Email
Email byl úspěšně odeslán.
Vaše jméno
Email
ZbožíKolečkové brusle K2 F.I.T. 80 2016
Váš dotaz

Model 2016
Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz